
Велосипед AL 29" Discovery Bastion AM DD рама-19" серебристо-оранжевый (OPS-DIS-29-191)
- Нет в наличии
- Код: OPS-DIS-29-191
9 700 ₴
+380 (98) 733-93-33
Александр, Иринавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед AL 29" Discovery Bastion AM DD рама-19" серебристо-оранжевый (OPS-DIS-29-191)
-Бренд велосипеда Discovery
-Категорія велосипеду гірський
-Діаметр колеса 29
-Тип амортизації Хардтейл
-Вилка Пружинно-еластомірна, хід 50мм
-Втулки сталь, кулькові підшипники, посилення літій фланець 14G 36H
-Задній перемикач LTWOO RD-V4007-M-2
-Каретка Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат
-Касета/трищітка 7-шв 14-28, індексна
-Ободі Алюмінієвий підвійний обід 14G 36H
-Педалі пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику
-Передній перемикач LTWOO FD-V5008L
-Покришки Wanda 29X2.10 універсальний протектор
-Стати чоловічий
-матеріал рами Алюмінієва, полегшена
-Призначення велосипеду всюди
-Зріст велосипедиста 175-190, 180-195
-Ростовка рами 19, 21
-Гермо ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 680мм
-Ручки перемикання моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7
-Ручки руля гума
-Сідло rомфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery
-Країна виробник Україна
-Тип заднього гальма дисковий, механічний
-Тип переднього гальма дисковий, механічний
-Тип рами Хардтейл
-тормоз Yinxing DB-01 160/160 mm
-Шатуні сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу
-Вес велосипедиста до 90 кг
-Бренд велосипеда Discovery
-Категорія велосипеду гірський
-Діаметр колеса 29
-Тип амортизації Хардтейл
-Вилка Пружинно-еластомірна, хід 50мм
-Втулки сталь, кулькові підшипники, посилення літій фланець 14G 36H
-Задній перемикач LTWOO RD-V4007-M-2
-Каретка Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат
-Касета/трищітка 7-шв 14-28, індексна
-Ободі Алюмінієвий підвійний обід 14G 36H
-Педалі пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику
-Передній перемикач LTWOO FD-V5008L
-Покришки Wanda 29X2.10 універсальний протектор
-Стати чоловічий
-матеріал рами Алюмінієва, полегшена
-Призначення велосипеду всюди
-Зріст велосипедиста 175-190, 180-195
-Ростовка рами 19, 21
-Гермо ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 680мм
-Ручки перемикання моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7
-Ручки руля гума
-Сідло rомфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery
-Країна виробник Україна
-Тип заднього гальма дисковий, механічний
-Тип переднього гальма дисковий, механічний
-Тип рами Хардтейл
-тормоз Yinxing DB-01 160/160 mm
-Шатуні сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу
-Вес велосипедиста до 90 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 19" |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Ход вилки | 50 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 700 ₴


