
Велосипед 27,5" Avanti Force 650В 16" серый с синим (650В-g)
- Готово к отправке
- Код: 650В-g
11 000 ₴
+380 (98) 733-93-33
Александр, Иринавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний жіночий велосипед 27,5 Avanti Force 650В, категорії крос кантрі є одним з найпопулярніших в лінійці велосипедів Avanti, має відмінні ходові характеристики за рахунок полегшеної профільованої алюмінієвої рами і колес збільшеного розміру.
Посилена амортизаційна вилка Avanti дозволяє пересуватися по будь-яких нерівностях, а надійні компоненти фірми Shimano забезпечують точність перемикання швидкісних режимів.
Дискові гальма дуже надійні та відмінно працюють у будь-яких умовах для вашої безпеки.
Катаючись на велосипеді 27,5 Avanti Force 650В ви по-справжньому оціните його яскравий дизайн, стиль і надійність.
Компанія Avanti завжди дбає про високу якість своїх велосипедів, за прийнятну ціну.
Посилена амортизаційна вилка Avanti дозволяє пересуватися по будь-яких нерівностях, а надійні компоненти фірми Shimano забезпечують точність перемикання швидкісних режимів.
Дискові гальма дуже надійні та відмінно працюють у будь-яких умовах для вашої безпеки.
Катаючись на велосипеді 27,5 Avanti Force 650В ви по-справжньому оціните його яскравий дизайн, стиль і надійність.
Компанія Avanti завжди дбає про високу якість своїх велосипедів, за прийнятну ціну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 16" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Максимальный вес | 100 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 11 000 ₴


