
Передня фара електровелосипеда Supernova M99 Mini Pure-45,чорна (5918B)
- Готово к отправке
- Код: 5918B
6 676,90 ₴
+380 (98) 733-93-33
Александр, Иринавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Передня фара електровелосипеда Supernova M99 Mini Pure-45 Supernova представляє революційний передня фара M99 Pure для електровелосипеда. З ближнім світловим потоком 500 люменів, M99 Pure перевершує всі попередні ліхтарі Сумісний з багатьма сучасними системами приводу велосипедів. Технічні характеристики:Виробник: SupernovaМодель: M99 Mini Pure-45Світловий потік: 500 лмСила світла: 230 лкПотужність: 7,2 ВтНапруга живлення: 12 В постійного струмуАлюміній, фрезерований на верстаті з ЧПК та анодованийАнтиблікове покриттяУдаростійкий вітрозахистВодонепроникність IP67Розміри: Д x Ш x В: 38,3 x 78,5 x 50,7 ммДовжина кабелю: 136 смКронштейн не входить до комплектуВага: 120 гДжерело живлення: для електровелосипедаКолір: матово-чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Supernova |
| Мощность | 7.2 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Электротранспорт |
| Водонепроницаемость | IP67 |
| Код | 000020736 |
| Назначение | Электровелосипеды |
| Номинальное напряжение, В | 12В |
| Размер | 38,3 x 78,5 x 50,7 мм |
| Страна бренда | Германия |
| Тип | Аксессуары для электротранспорта |
- Цена: 6 676,90 ₴


