Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Непромокальність, Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 583 ₴







