
Сумка під раму кутова Kands графіт (83411)
- Більше 5 од.
- Код: 83411
399 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна сумка від виробника Kands.
Сумка встановлюється в задній трикутник рами.
Розміри: 27x20x6cm
Країна-виробник: Китай
Сумка встановлюється в задній трикутник рами.
Розміри: 27x20x6cm
Країна-виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 6 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 399 ₴


