Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Специфікація:
-ширина 26,5 см
-довжина 20 см
-висота 16 см
-максимальне навантаження до 5 кг
-ширина 26,5 см
-довжина 20 см
-висота 16 см
-максимальне навантаження до 5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Kands |
| Тип багажника | Кошик |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На передню вилку |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 136 ₴



