влевовправо

Сумка під раму кутова EsLNF Pouch Bag коричневий (FGB-4)
- Готово до відправки
- Код: FGB-4
394 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна сумка від виробника EsLNF
-Сумка встановлюється в задній трикутник рами.
-Розміри: 19x19x6 cm
-матеріал штучна шкіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESLNF |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 6 см |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 394 ₴





