Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріпиться за допомогою двох гаків, які чіпляються за кермо велосипеда.
Дитячий велосипедний кошик підійде до будь-якого дитячого велосипеда з колесами діаметром 12"-24"
Опис:
- Розмір: 25x20x17 мм
-матеріал сталь, покрита прогумованою фарбою.
-Кольор: рожевий
Дитячий велосипедний кошик підійде до будь-якого дитячого велосипеда з колесами діаметром 12"-24"
Опис:
- Розмір: 25x20x17 мм
-матеріал сталь, покрита прогумованою фарбою.
-Кольор: рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип багажника | Кошик |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 136 ₴



