Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий пластиковий передній кошик Spencer Spider Man.
Функціональна кошик для всіх типів велосипедів.
Сучасний і привабливий дизайн.
Рекомендується дітям старше 3 років.
- Розмір кошика: 20x13,5x14,5 см.
- Матеріал: пластик;
- Універсальне кріплення за допомогою ременів.
Функціональна кошик для всіх типів велосипедів.
Сучасний і привабливий дизайн.
Рекомендується дітям старше 3 років.
- Розмір кошика: 20x13,5x14,5 см.
- Матеріал: пластик;
- Універсальне кріплення за допомогою ременів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Spencer |
| Тип багажника | Кошик |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 423 ₴



