
Кошик передній Mendelli 12" Psi Girls пластик, рожевий (KOS050)
- Готово до відправки
- Код: KOS050
440 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для керма виготовлений з різнокольорового пластику та прикрашений наклейкою з вашими улюбленими персонажами Діснею. Його дуже легко прикріпити до керма за допомогою ремінців, що входять до комплекту.
Кошик чудово прикрасить велосипед вашої дитини та використовується для перенесення різних дитячих дрібничок.
Розміри: 20x13x13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mendelli |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 30 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 440 ₴


