влевовправо

Велосипед ST 24" Spark Joy, рама 12" блакитний (222966)
- В наявності 1 од.
- Код: 222966
6 500 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 24" Spark Joy, рама 12" блакитний
Основні параметри^
Модель JOY
Розмір коліс 24"
Вага 17кг
Розмір рами 12"
Тип велосипеда гірський
Кількість швидкостей 21
Рама надміцна сталь
Вилка амортизаційна
Манетка ліва Spark EF500-3
Манетка права Spark EF500-7
Задній перемикач Spark TZ500
Передній перемикач Spark TZ500
Касета / Тріскачка - тріскачка
Гальмо переднє дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє дискове, діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм
Каретка ,Картридж - KENLI KL-08A
Кермо ластівка, 650 мм (⌀ 31,8х22,2*1,4Т)
Винос МТВ 40 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі пластикові М-207
Ланцюг 1/2*3/32*106
Сорочка троса пластик
Втулка передня SHUNGFEN HB25F з віссю
Втулка задня SHUNGFEN HB25R
Ободи алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 24*2,35
Камера 24*1,95-2,125, бутил
Сідло MTB, замінник шкіри, кольорове нанесення
Підсідельний штир 27,2*300*1,4T, сталь
Підсідельний затискач алюмінієвий квік 31,8 мм
Крила пластик
Основні параметри^
Модель JOY
Розмір коліс 24"
Вага 17кг
Розмір рами 12"
Тип велосипеда гірський
Кількість швидкостей 21
Рама надміцна сталь
Вилка амортизаційна
Манетка ліва Spark EF500-3
Манетка права Spark EF500-7
Задній перемикач Spark TZ500
Передній перемикач Spark TZ500
Касета / Тріскачка - тріскачка
Гальмо переднє дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє дискове, діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм
Каретка ,Картридж - KENLI KL-08A
Кермо ластівка, 650 мм (⌀ 31,8х22,2*1,4Т)
Винос МТВ 40 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі пластикові М-207
Ланцюг 1/2*3/32*106
Сорочка троса пластик
Втулка передня SHUNGFEN HB25F з віссю
Втулка задня SHUNGFEN HB25R
Ободи алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 24*2,35
Камера 24*1,95-2,125, бутил
Сідло MTB, замінник шкіри, кольорове нанесення
Підсідельний штир 27,2*300*1,4T, сталь
Підсідельний затискач алюмінієвий квік 31,8 мм
Крила пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Велосипеди |
| Країна бренду | Україна |
| Призначення | Підлітковий |
| Матеріал рами | Сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Новий - б/в | Новий |
| Задній тормоз | Дисковий механічний |
| Передній тормоз | Дисковий механічний |
- Ціна: 6 500 ₴





