
Велосипед ST 16" Space Kid PLUTO рама 9" чорний (OPS-SK-16-048)
- В наявності 1 од.
- Код: OPS-SK-16-048
3 900 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 16 SPACE KID
Кількість швидкостей: 1шв
Зріст велосипедиста: 100-115 см
Діаметр колеса: 16"
Покришки: 16" x 2.125, DKD D-1172
Ободи: 16" х 24 мм, алюмiнiй, одностінний, 20H, 14G, SKYS Ruixing
Сідло: 210*150 мм, Tingdi
Вага велосипедиста: 35кг
Ланцюг: 72 лан., SKYS Chiyuan, 1
Вага нетто: 9,3кг
Ростовка рами: 9"
Педалі: SKYS Huikang
Бренд велосипеда: SPACE KID
Матеріал рами: ST
Винос: алюмiнiй, довжина: 60мм, Chenzhengxiao
Рульова колонка: безрізьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi
Особливості матеріалу рами: високоміцна сталь
Втулка передня: високоміцна сталь, 20H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo
Підсидільний штир: високоміцна сталь, 28.6 мм х 200 мм, без замка
Гальма: високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian
Кермо: високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, Chenzhengxiao
Втулка задня: високоміцна сталь, гальмівна, 20H, 14G, під гайку, GULI .
Тип втулки задньої: гальмівна
Ручки керма: гріпси SPACE KID
Категорія велосипеду: дитячі
Вилка: жорстка, високоміцна сталь, SPACE KID
Тип гальм: комбіновані
Тип заднього гальма: ножне
Тип переднього гальма: обідне
Трансмісія: одношвидкісна
Каретка: розборна, американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID
Країна виробник: Україна
Стать: універсальний
Кількість швидкостей: 1шв
Зріст велосипедиста: 100-115 см
Діаметр колеса: 16"
Покришки: 16" x 2.125, DKD D-1172
Ободи: 16" х 24 мм, алюмiнiй, одностінний, 20H, 14G, SKYS Ruixing
Сідло: 210*150 мм, Tingdi
Вага велосипедиста: 35кг
Ланцюг: 72 лан., SKYS Chiyuan, 1
Вага нетто: 9,3кг
Ростовка рами: 9"
Педалі: SKYS Huikang
Бренд велосипеда: SPACE KID
Матеріал рами: ST
Винос: алюмiнiй, довжина: 60мм, Chenzhengxiao
Рульова колонка: безрізьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi
Особливості матеріалу рами: високоміцна сталь
Втулка передня: високоміцна сталь, 20H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo
Підсидільний штир: високоміцна сталь, 28.6 мм х 200 мм, без замка
Гальма: високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian
Кермо: високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, Chenzhengxiao
Втулка задня: високоміцна сталь, гальмівна, 20H, 14G, під гайку, GULI .
Тип втулки задньої: гальмівна
Ручки керма: гріпси SPACE KID
Категорія велосипеду: дитячі
Вилка: жорстка, високоміцна сталь, SPACE KID
Тип гальм: комбіновані
Тип заднього гальма: ножне
Тип переднього гальма: обідне
Трансмісія: одношвидкісна
Каретка: розборна, американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID
Країна виробник: Україна
Стать: універсальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Розмір рами | 9" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Призначення | Дитячі |
| Матеріал рами | Сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 16" |
| Новий - б/в | Новий |
| Задній тормоз | Ножний |
- Ціна: 3 900 ₴


