влевовправо

Велосипед MG 20" Space KID MOON рама 11,4 "рожевий (OPS-SK-20-041)
- В наявності 3 од.
- Код: OPS-SK-20-041
6 000 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість швидкостей - 1шв
Ростовка рами - 11.4"
Зріст велосипедиста - 117-132 см
Діаметр колеса - 20"
Покришки - 20" x 2.125, DKD D-1172
Рік - 2026
Сідло - 210*150 мм, з підсидельним штирем
Корзина - 230*160*125 мм, SPACE KID чорний
Вага велосипедиста - 35кг
Ланцюг - 78 лан., SKYS Chiyuan, 1
Матеріал рами - MG
Бренд велосипеда - SPACE KID
Кермо - високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun
Винос - високоміцна сталь, довжина: 60мм
Ручки керма - гріпси SPACE KID
Тип гальм - дискові
Категорія велосипеду - дитячі
Вилка - жорстка,високоміцна сталь, SPACE KID MOON
Педалі зі світловідбивачами, пластик, SKYS Junling
Трансмісія - механічна
Гальма - механічні, YINXING DB-01
Крила - пластик, SKYS
Рульова колонка - різьбова , 1", SKYS Shuaichi
Каретка - розборна, американка, з пило-вологозахистом, Kaijin
Країна виробник - Україна
Стать - універсальний
Ростовка рами - 11.4"
Зріст велосипедиста - 117-132 см
Діаметр колеса - 20"
Покришки - 20" x 2.125, DKD D-1172
Рік - 2026
Сідло - 210*150 мм, з підсидельним штирем
Корзина - 230*160*125 мм, SPACE KID чорний
Вага велосипедиста - 35кг
Ланцюг - 78 лан., SKYS Chiyuan, 1
Матеріал рами - MG
Бренд велосипеда - SPACE KID
Кермо - високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun
Винос - високоміцна сталь, довжина: 60мм
Ручки керма - гріпси SPACE KID
Тип гальм - дискові
Категорія велосипеду - дитячі
Вилка - жорстка,високоміцна сталь, SPACE KID MOON
Педалі зі світловідбивачами, пластик, SKYS Junling
Трансмісія - механічна
Гальма - механічні, YINXING DB-01
Крила - пластик, SKYS
Рульова колонка - різьбова , 1", SKYS Shuaichi
Каретка - розборна, американка, з пило-вологозахистом, Kaijin
Країна виробник - Україна
Стать - універсальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 11" |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Матеріал рами | Mg |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 20" |
| Новий - б/в | Новий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Передній тормоз | Дисковий механічний |
- Ціна: 6 000 ₴




