влевовправо

Велосипед Mg 20" Space KID ALIOTH рама 11" синій (OPS-SK-20-018)
- В наявності 2 од.
- Код: OPS-SK-20-018
7 850 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед MG 20" SPACE KID ALIOTH DD FR рама-11" синій
Бренд велосипеда: SPACE KID
Вага велосипедиста: 35 кг
Вилка: амортизаційна, cталь
Втулка задня: високоміцна сталь, DD тріскачка, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng
Втулка передня: високоміцна сталь, 48H, 14G, під гайку
Винос: алюмiнiй, довжина: 80 мм, Guyue
Діаметр колеса: 20"
Задній перемикач: SHIMANO RD-TY21GS, 7 швидк.
Каретка: картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом
Касета / тріскачка: SUNRUN FW-7I, 7 швидк., 11-28Т
Кількість швидкостей: R7
Матеріал рами: MG
Ободи: 20" х 20 мм, алюмiнiй, подвійний протиударний, 48H, 14G
Особливості матеріалу рами: магнієва
Педалі: пластик, Zhiqing WP-408
Підніжка: бокова, Changyu
Підсидільний штир: високоміцна сталь, 25,4 мм х 250 мм, без замка
Покришки: 20" x 1,95, SKYS/CST C-1820
Зріст велосипедиста: 117-132 см
Ростовка рами: рама-11"
Рульова колонка: безрізьбова , 1-1/8", Shuaichi
Кермо: високоміцна сталь, L 560 мм, чорний
Ручки перемикання: грипшифт прав. SHIMANO SL-RV200, R7
Ручки керма: гріпси SKYS/Tongda
Сідло: 235*155 мм
Країна виробник: Україна
Тип амортизації: хардтейл
Тип втулки задньої: DD тріскачка
Тип заднього гальма: дискове механічне
Тип переднього гальма: дискове механічне
Тип гальм: дискові
Гальма: механічні, 160мм, SKYS Power
Трансмісія: механічна
Колір: синій
Ланцюг: 102 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7
Шатуни: високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Zhiqing DT4-113P
Бренд велосипеда: SPACE KID
Вага велосипедиста: 35 кг
Вилка: амортизаційна, cталь
Втулка задня: високоміцна сталь, DD тріскачка, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng
Втулка передня: високоміцна сталь, 48H, 14G, під гайку
Винос: алюмiнiй, довжина: 80 мм, Guyue
Діаметр колеса: 20"
Задній перемикач: SHIMANO RD-TY21GS, 7 швидк.
Каретка: картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом
Касета / тріскачка: SUNRUN FW-7I, 7 швидк., 11-28Т
Кількість швидкостей: R7
Матеріал рами: MG
Ободи: 20" х 20 мм, алюмiнiй, подвійний протиударний, 48H, 14G
Особливості матеріалу рами: магнієва
Педалі: пластик, Zhiqing WP-408
Підніжка: бокова, Changyu
Підсидільний штир: високоміцна сталь, 25,4 мм х 250 мм, без замка
Покришки: 20" x 1,95, SKYS/CST C-1820
Зріст велосипедиста: 117-132 см
Ростовка рами: рама-11"
Рульова колонка: безрізьбова , 1-1/8", Shuaichi
Кермо: високоміцна сталь, L 560 мм, чорний
Ручки перемикання: грипшифт прав. SHIMANO SL-RV200, R7
Ручки керма: гріпси SKYS/Tongda
Сідло: 235*155 мм
Країна виробник: Україна
Тип амортизації: хардтейл
Тип втулки задньої: DD тріскачка
Тип заднього гальма: дискове механічне
Тип переднього гальма: дискове механічне
Тип гальм: дискові
Гальма: механічні, 160мм, SKYS Power
Трансмісія: механічна
Колір: синій
Ланцюг: 102 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7
Шатуни: високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Zhiqing DT4-113P
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Призначення | Підлітковий |
| Матеріал рами | Mg |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 20" |
| Задній тормоз | Дисковий механічний |
| Передній тормоз | Дисковий механічний |
| Максимальне навантаження (кг) | 35кг |
- Ціна: 7 850 ₴





