
Велосипед ST 24" Spark RIDE, Disk рама 12" блакитний (238407)
- В наявності 1 од.
- Код: 238407
5 150 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні параметри | |
| Модель | RIDE |
| Номер моделі | 238407 |
| Розмір коліс | 24 |
| Вага | 15,6 |
| Розмір рами | 12 |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Тип велосипеда | Гірський |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Надміцна сталь |
| Вилка | Амортизаційна |
| Манетка ліва | SHIMANO EF51-3 |
| Манетка права | SHIMANO EF51-7 |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ300 |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм |
| Каретка | Картридж SPARK |
| Кермо | Ластівка, 660 мм (⌀31,8х22,2х1,4Т) |
| Винос | МТВ 40 мм, алюміній |
| Грипси | ПВХ 120 мм |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Педалі | Пластик HF-830 |
| Ланцюг | 1/2х3/32х118 |
| Сорочка троса | Пластик |
| Втулка передня | Сталева |
| Втулка задня | Сталева |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Покришки | SPARK 24х2,125 |
| Камера | 24х1,95-2,125, бутил |
| Сідло | MTB, замінник шкіри з кольоровим нанесенням |
| Підсідельний штир | 28,6х300х1,2T, сталь |
| Підсідельний затискач | Алюминиевый квик 31х8 мм |
| Крила | Немає |
| Підніжка | Складана в комплекті |
| Дзвоник | Немає |
| Світловідбивачі | Передній – білий / задній – червоний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Призначення | Підліткові |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Новий - б/в | Новий |
| Задній тормоз | Дисковий механічний |
- Ціна: 5 150 ₴


