влевовправо

Велосипед ST 16" Formula RACE рама 8.5" біло-синій (OPS-FRK-16-231)
- В наявності 2 од.
- Код: OPS-FRK-16-231
4 200 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОМПОНЕНТИ:
-Тип амортизації ригід
-Тип дитячі
-Розмір рами 8.5"
-Рама високоміцна сталь
-Рульова колонка 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда)
-Шатуни сталь 32Т
-Ручки керма Гума
-Країна виробник Україна
-Діаметр коліс 16"
-Матеріал рами сталь
-Руль сталь 500мм
-Каретка картридж, з пило-вологозахистом
-Кількість швидкостей 1
-Тип амортизації ригід
-Тип дитячі
-Розмір рами 8.5"
-Рама високоміцна сталь
-Рульова колонка 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда)
-Шатуни сталь 32Т
-Ручки керма Гума
-Країна виробник Україна
-Діаметр коліс 16"
-Матеріал рами сталь
-Руль сталь 500мм
-Каретка картридж, з пило-вологозахистом
-Кількість швидкостей 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Розмір рами | 8.5" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 16" |
| Новий - б/в | Новий |
| Передній тормоз | Ободний механічний |
- Ціна: 4 200 ₴





