влевовправо

Велосипед AL 24" Spark TILL , рама 11" сірий (239995)
- В наявності 1 од.
- Код: 239995
6 200 ₴
+380 (98) 733-93-33
Олександр, Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні параметри | |
| Модель | TILL |
| Номер моделі | 239995 |
| Розмір коліс | 24 |
| Вага | 13,1 |
| Розмір рами | 12 |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Тип велосипеда | Гірський |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Вилка | Амортизаційна |
| Манетка ліва | SPARK EF51 -3 |
| Манетка права | SPARK EF51-7 |
| Задній перемикач | SPARK TZ300 |
| Передній перемикач | SPARK TZ500 |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм |
| Каретка | Картридж SPARK |
| Кермо | Ластівка, 660 мм (⌀31,8х22,2х1,4Т) |
| Винос | МТВ 40 мм, алюміній |
| Грипси | ПВХ 120 мм |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Педалі | Пластик HF-830 |
| Ланцюг | 1/2*3/32*118 |
| Сорочка троса | Пластик |
| Втулка передня | Сталева |
| Втулка задня | Сталева |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Покришки | SPARK 24*2,125 |
| Камера | 24*1,95-2,125 бутил |
| Сідло | MTB, замінник шкіри з кольоровим нанесенням |
| Підсідельний штир | 28,6х300х1,2T, сталь |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 31,8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Україна |
| Призначення | Гірські MTB |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Новий - б/в | Новий |
| Задній тормоз | Дисковий механічний |
- Ціна: 6 200 ₴




